O firmie

Firma CTS ENERGIA zajmuje się wdrażaniem profesjonalnych technologii i usług w przemyśle. Zaopatrujemy zakłady przemysłowe w profesjonalne produkty z zakresu filtracji, wymiany ciepła i chemii korekcyjnej, które są niezbędne w procesach technologicznych takich jak wytwarzanie pary technologicznej, efektywny przepływ ciepła czy separacja faz.

Zajmujemy się przygotowaniem wody do procesów technologicznych, opierając się o najskuteczniejsze metody. Reprezentujemy największych producentów worków filtracyjnych oraz świecowych, stosowanych we wielu gałęziach przemysłu. Prowadzimy sprzedaż armatury przemysłowej i systemów pompowych renomowanych producentów. Szeroki wachlarz oferowanych produktów pozwala dostarczać nam kompleksowe rozwiązania „pod klucz”.

Wraz z zespołem kilkunastu inżynierów prowadzimy projekty całych kotłowni parowych i węzłów cieplnych, gdzie wdrażamy nowatorskie technologie odzysku ciepła ze spalin,

Naszym celem jest dążenie do coraz wyższego poziomu zadowolenia klientów oraz zdobywanie i zachowanie ich zaufania do naszej firmy.